Tattran_Zabky_3.JPG
10.9. 2021 

Kroužky v naší školce a Aktivní město

Od začátku října se v naší školce budou pravidelně konat následující kroužky:

Keramika - pro děti od 5 let a v případě volných míst i pro mladší děti

Angličtina - pro předškoláky

Všesportovní kroužek s Tatranem - pro třídu Veverek a Delfínů

Individuální logopedie a grafomotorika - pro děti od 4 do 7 let

Bližší informace naleznete na nástěnce v 1. patře naší školky a na webu v sekci Kroužky.

Od začátku září je možné využít finanční příspěvek od Aktivního města. Po registraci a přihlášení do systému je možné zažádat o příspěvek a po jeho schválení vybrat příslušnou zájmovou aktivitu a využít příspěvek na ni. Příspěvek lze využít na kroužek Keramika (poskytovatelem je Mgr. Lucia Kopčáková) a Všesportovní kroužek s Tatranem, který se v rámci Aktivního města jmenuje Florbal.

Trenéři a lektorky se již těší na vaše ratolesti.