1.5. 2021 

Naše školka v pondělí otvírá pro všechny děti

Z nařízení Vlády ČR naše školka v pondělí 3. 5. 2021 otvírá pro všechny děti. Provozní doba bude běžná - od 6.30 do 17 hodin, kdy se budova školy uzavírá.

Novela mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k povinnému testování dětí, žáků a studentů ve školách a školských zařízeních, s účinností od 3. 5. 2021:

"...umožňuje se osobní přítomnost všech dětí v MŠ  vkraji Středočeském, Pardubickém, Libereckém a Praze; v těchto krajích probíhá provoz MŠ standardním způsobem (bez omezení počtu dětí ve skupině či třídě, bez testování dětí a pro všechny děti navštěvující tyto MŠ)."

Zaměstnankyně školy se testují na COVID-19 s frekvencí 1x týdně.

 

Těšíme se na setkání s dětmi

tým MŠ Na Dlouhém lánu

Novela mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k povinnému testování dětí, žáků a studentů ve školách a školských zařízeních, s účinností od 3. 5. 2021:

Preventivní antigenní test se ve školách, kde doposud probíhalo s frekvencí dvakrát týdně, nově provádí s frekvencí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti dítěte/žáka/studenta ve škole v daném týdnu. Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li dítě, žák nebo student přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.Více zde: https://www.msupramene.cz/news/nove-podminky-pro-testovani-deti-zamestnancu-od-3-5-2021/

Novela mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k povinnému testování dětí, žáků a studentů ve školách a školských zařízeních, s účinností od 3. 5. 2021:

Preventivní antigenní test se ve školách, kde doposud probíhalo s frekvencí dvakrát týdně, nově provádí s frekvencí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti dítěte/žáka/studenta ve škole v daném týdnu. Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li dítě, žák nebo student přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.Více zde: https://www.msupramene.cz/news/nove-podminky-pro-testovani-deti-zamestnancu-od-3-5-2021/

Novela mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví k povinnému testování dětí, žáků a studentů ve školách a školských zařízeních, s účinností od 3. 5. 2021:

Preventivní antigenní test se ve školách, kde doposud probíhalo s frekvencí dvakrát týdně, nově provádí s frekvencí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti dítěte/žáka/studenta ve škole v daném týdnu. Preventivní test se provádí bezprostředně po příchodu do školy. Nebude-li dítě, žák nebo student přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.Více zde: https://www.msupramene.cz/news/nove-podminky-pro-testovani-deti-zamestnancu-od-3-5-2021/

Ke stažení

Informace pro školy a školská zařízení - Ministerstvo zdravotnictví od 3. 5. 2021